Promocje
Science Krem Odżywczy do włosów- 100 ml
Science Krem Odżywczy do włosów- 100 ml
70,00 zł 60,90 zł
szt.
Science Delikatny Szampon Neutralny - 200 ml
Science Delikatny Szampon Neutralny - 200 ml
80,00 zł 69,60 zł
szt.
Science Krem Odżywczy do włosów - 250 ml
Science Krem Odżywczy do włosów - 250 ml
140,00 zł 121,80 zł
szt.

Zarówno formalne badania kliniczne, jak i bezpośrednie doświadczenia gromadzone w polskich klinikach korzystających z fototerapii laserowej Theradome wskazują na to, że u stosujących je pacjentów:

  • Proces wypadania włosów zatrzymuje się lub mocno spowalnia
  • Włosy stają się istotnie grubsze, mocniejsze
  • Pojawiają się nowe włosy - zwiększa się ich gęstość

Badania kliniczne, publikowane systematycznie stanowiska organizacji medycznych (jak na przykład Polskie Towarzystwo Dermatologiczne) jednoznacznie potwierdzają skuteczność fototerapii laserowej w leczeniu łysienia androgenowego.

Podstawowym jednak warunkiem skuteczności podjętej terapii jest systematyczność Pacjenta!

 

 

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyka prawie wszystkich. Wysoki poziom stresu, zanieczyszczenie środowiska, toksyny, deficyty witamin czy mikroelementów, problemy hormonalne i obciążenia genetyczne – to wszystko mogą być przyczyny, z powodu których nasze włosy zaczynają „wypadać garściami”.

Jak właściwie zadbać o włosy? Jak sprawić, by na naszej głowie przez długie lata widoczne były grube, gęste, sprężyste i błyszczące włosy?

Rozwiązaniem może być FOTOTERAPIA

Przeznaczając – co drugi lub trzeci dzień – jedynie 20 minut na relaksującą sesję fototerapii, możesz sprawić, że Twoje włosy wzmocnią się, przestaną nadmiernie wypadać, zrobią się gęstsze i mocniejsze. Zyskasz pewność, że we właściwy sposób dbasz o swoją fryzurę – dziś i w przyszłości.

Fototerapia Theradome to najnowsze osiagnięcie medycyny w Twoim domu.

Na czym polega fototerapia?

Fototerapia, zwana też Terapią Laserami Niskoenergetycznymi (ang. LLLT – Low Level Laser Therapy) polega na naświetlaniu tkanek promieniami laserów o małej mocy i dokładnie dobranej barwie światła. W leczeniu nadmiernego wypadania włosów stosowane jest światło czerwone, o długości fali około 650-680 nm. Energia niesiona przez światło absorbowana jest w mitochondriach – „centrach energetycznych” znajdujących się w każdej komórce. Dzięki temu – co stwierdzono już w roku 1967 – LLLT przyczynia się do poprawy wzrostu i jakości włosów.

Kto może korzystać z fototerapii?

  • Osoby zauważające u siebie większą niż zwykle liczbę codziennie wypadających włosów,
  • Osoby, których włosy osłabiają się, stają się cieńsze, słabsze, bardziej matowe,
  • Kobiety, których włosy osłabiły się po porodzie
  • Osoby korzystające z mocno restrykcyjnych diet eliminacyjnych
  • Osoby zmuszone do funkcjonowania w warunkach silnego, długotrwałego stresu, który osłabia włosy
  • Osoby cierpiące na łysienie androgenowe (typu męskiego: od II do V w skali Norwooda, typu żeńskiego: od I do II w skali Ludwiga)
  • Osoby cierpiące na łysienie blizowaciejące

Fototerapia Theradome może być bezpiecznie stosowana przez osoby chcące odbudować włosy po chemioterapii lub chcące przyspieszyć odrost nowych włosów po ich przeszczepie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl