Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

„Łysienie plackowate, Życie pełne wyzwań” wprowadza czytelnika w świat osób zmagających się z tą dolegliwością.

Autorka opisuje swoją historię, przedstawiając podejmowane przez nią sposoby leczenia oraz zmiany, jakie zaszły w jej życiu na skutek tej przypadłości. W książce zostały również opisane historie innych osób z łysieniem placko­watym, które odzyskały włosy, ale i tych z łysieniem całkowitym. Pokazują one, z czym musieli się zmierzyć i jak poradzili sobie w tej trudnej sytuacji. W publikacji znajdziemy również następujące artykuły:

  • Dr Piotr Brzeziński i Trycholog Ewelina Cywińska: “Łysienie Plackowate”
  • Marzena Dubas Trycholog II stopnia, analityk i diagnosta, kosmetolog: “Rola trychologa w diagnostyce i leczeniu problemów z włosami”
  • Aneta Strelau mgr dietetyki klinicznej: “Wpływ diety na wypadanie włosów”
  • Magdalena Łabądź i Kaja Hnatiuk psycholożki: “Gdy łysienie plackowate narusza poczucie własnej wartości. Pomoc psychologa".

 

Autorka przedstawia do­stępne rozwiązania, zabiegi i możliwości, z których osoba mająca łysienie plackowate może skorzystać, aby przywrócić lub podnieść jakość życia. Po­ruszona została również kwestia poczucia własnej wartości, stresu, manipu­lacji i odnalezienia się w tej „nowej” sytuacji.

Mówi się, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach. Może jednak warto przyjrzeć się cudzej histo­rii i zmienić swoje życie, nie czekając na własne, niepotrzebne, złe emocje?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl